Neta.pl - KreatywniSystem CMS - Content Management System

    Infolinia+48 32 269 40 69
    Tel kom.505 968 788

Moduł: FAQ

FAQ

Skrót FAQ z języka angielskiego oznacza Frequently Asked Questions i jak sama nazwa wskazuje jest to pomocny zbiór składający się z najczęściej zadawanych pytań przez użytkowników wraz z dotyczącymi ich odpowiedziami. Dzięki stworzeniu tego typu bazy, co jest niezwykle pomocny narzędziem, użytkownik jest w stanie znaleźć odpowiedź na nurtujące go pytanie, bez konieczności kontaktu z właścicielem strony.

W naszym systemie zarządzania treścią (CMS Neta.pl) znajdą Państwo specjalnie przygotowany do tego celu moduł, pozwalający administratorowi strony na bieżące aktualizowanie i uzupełnianie zbioru FAQ. Jego funkcjonalność pozwala na tworzenie różnego rodzaju kategorii i umieszczanie w nich odpowiedniej listy pytań wraz z odpowiedziami, co ułatwia użytkownikowi poruszanie się po stronie.

Ponadto dodatkową niezwykle pomocną opcją jest możliwość skorzystania z wyszukiwarki, umożliwiającej odnalezienie interesujących użytkownika treści.

lista wszystkich modułów

Czy wiesz że...

Jednym z zalet systemu CMS NETA.PL to:

  • Zarządzanie menu witryny - pozycjonowanie kolejnych stron oraz podstron
  • Definiowanie parametrów ważności strony bądź artykułu (data)
  • Edytor tabel - umożliwiający edycję i zmianę zawartości tabel, dodawanie nowych oraz przenoszenie poszczególnych komórek pomiędzy wierszami i kolumnami
  • Automatyczne tworzenie miniaturek - opcja niezbędna w galerii, repozytorium
  • Zarządzanie linkami, przekierowaniami oraz adresami e-mail
  • Możliwość dowolnego generowania adresów poszczególnych stron serwisu, wspomagająca poprawne i efektywne ich indeksowanie przez najpopularniejsze wyszukiwarki internetowe